Aplikacja w formie strony www

Chciałbym stworzyć program działający jako strona internetowa użytkowana na tabletach. Chcę aby zbierał on dane z przygotowania paczek na wysyłkę.

Jak powinno to wyglądać w praktyce:

  • Pakowacz loguje się na swoim koncie i ma widok na  trzy przyciski : “Gotowe zamówienie” , “Edycja” oraz “Przegląd”.
    • Po wybraniu “Gotowe zamówienie” pracownik będzie mógł wpisać nazwisko i pierwszą literę imienia klienta, źródło zamówienia oraz wybrać jeden lub więcej produktów z listy, które zostały spakowane do wysyłki. Następnie może kliknąć „zatwierdź” i system wyświetli zapytanie czy sprawdził nazwy, ilość kartonów i kolor. Kliknięcia „tak” sprawi, że pracownik doda zamówienie do bazy danych.
    • Po kliknięciu “Edycja” będzie mógł wyświetlić listę przygotowanych produktów z tego dnia i edytować, któryś z nich.
    • Po wybraniu “Przegląd” wyświetli się baza danych w formie tabelki bez możliwości edycji. Baza musi być ułożona w kolejności chronologicznej i będzie zawierała kolumny: nazwisko klienta i pierwsza litera imienia + źródło zamówienia + jakie produkty zostały w niej zawarte + kto przygotował + kiedy.

Pierwsza strona listy powinna zawierać do 1000 zamówień.

Chciałbym także wprowadzić filtry: data, użytkownik. Chciałbym taż aby na górze pojawiała się ilość widocznych, aktualnych zamówień.

Panel „Gotowe zamówienie” musi posiadać duże przyciski i klawiaturę. Tak, aby można było korzystać z niego szybko i sprawnie.