Strona bookingowa – wynajem samochodów

Zlecę stworzenie strony internetowej oferującej wynajem samochodów na zasadzie pośrednictwa. Chodzi o to, aby firmy posiadające samochody do wynajęcia miały możliwość dodawania produktów bezpośrednio z panelu użytkownika (zdjęcia, ceny, dodatkowe opcje, takie jak, ubezpieczenia, rabaty, określenie cech swoich produktów pozwalających na odpowiednie filtrowanie).

Partner powinien posiadać możliwość określenia swoich godzin pracy i dostępnych sposobów odbioru samochodu. Strona powinna być zintegrowana z płatnościami i systemami wypożyczalni samochodów, z których importowana byłaby także dostępność w konkretnych terminach. Nie wiem czy jest to możliwe, biorąc pod uwagę różnorodność systemów car rentalowych z których korzystają wypożyczalnie.

Procesy powinny być maksymalnie zautomatyzowane, z wysyłaniem vouchera podsumowującego rezerwację do klienta i wypożyczalni. Strona musi być maksymalnie przejrzysta, intuicyjna o wysokim poziomie przyjazności dla użytkownika. Proces rezerwacji powinien być płynny i jak najmniej wymagający.

Poszukuję zleceniobiorcy z doświadczeniem w tworzeniu tego typu stron internetowych, a także późniejszego wsparcia w utrzymaniu strony.